Описание
Характеристики
Информация для заказа
Апарат точкового зварювання призначений для:
– видалення вм’ятин на металі інерційним молотком;
– приварювання трикутної шайби;
– приварювання овальної шайби;
– приварювання круглої шайби;
– приварювання дроту «змійка»;
– приварювання шпильок;
– контактного точкового зварювання нахлестом за допомогою зварювальних кліщів.
– розігріву металу вугільним електродом;
– загартування невеликих деталей.
Переваги використання:
– Робота при зниженій напрузі до 170V;
– Плавне регулювання зварювального струму – від 10 до 100%
– Плавне регулювання зварювального циклу від 0,1 до – 1,3 сек.
– Робота в автоматичному і ручному режимі таймера.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 8.8 Вт |
| Вес | 28 кг |
| Производитель | Темп |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Частота тока | 50 Гц |
| Напряжение питания | 220 В |
| Тип сварочной установки | Мобильная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 345 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Длина | 415 мм |
- Цена: 14 200 ₴

