Компресори ТМ Vitals відрізняються продуманою і надійною конструкцією, високою продуктивністю, оптимальним співвідношенням ціни і якості.
Застосування
Сфера застосування безмасляного повітря дуже обширна, ось кілька прикладів: харчова, хімічна, електронна промисловість, медицина, фармацевтична галузь.
З наведеного вище видно, що якість і чистота повітря в цих прикладах мають величезне значення. Небажані масляні частинки можуть зробити непридатними для вживання різні продукти харчування або ліки. У тих же лікарнях мова буде йти про здоров'я і життя пацієнтів. Саме тому до вибору такого обладнання потрібно підходити дуже відповідально, чітко уявляючи, яким вимогам повинен відповідати компресор і які завдання необхідно буде вирішувати.
Безмасляний компресор не вимагає постійної заміни мастильних рідин. Завдяки відсутності масла в механізмі безмасляний компресор забезпечує високу якість стисненого повітря або іншого середовища.
Переваги безмасляного компресора:
- низький рівень вібрації;
- обмежена кількість рушійних елементів;
- високий ККД;
- виробництво чистого стисненого повітря без домішок;
- можливість інтенсивної експлуатації;
- низький рівень шуму;
- тривалий термін служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Опозитний(Горизонтальний) |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 60 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 8 МПа |
| Об'єм ресивера | 9 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 0.6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
- Ціна: 5 565 ₴
