Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вугільнгий електрод
-
Діаметр - 8,0 мм
-
Довжина - 305 мм
-
Номінальний струм - 500А
Спеціальні вугільні електроди з мідним покриттям, виготовлені з синтетичного графіту і призначені для різання, підготовки зварювальних фасок і стругання канавок. Висока якість електродів гарантує стабільне горіння дуги і високу продуктивність.
Область застосування - стругання канавок, різання металу, ремонт зварювальних швів, пробивання отворів, очищувальні роботи на блоках сирої сталі, видалення дефектів з високолегованих сталей і ливарних деталей нагрів металу при рихтуванні і т.п.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TORCH |
| Страна производитель | Китай |
| Вес упаковки | 1.5 кг |
| Диаметр электрода | 8 мм |
| Длина электрода | 305 мм |
| Максимальный сварочный ток | 500 А |
| Тип неметаллического электрода | Угольный |
| Тип электрода | Неметаллический |
| Толщина электрода | 8 мм |
- Цена: 25 ₴

