Описание
Характеристики
Информация для заказа
Редуктор пропановий БПО-5ДМ
Призначений для зниження і регулювання тиску газу пропан-бутану, що надходить з балона, і автоматичної підтримки робочого тиску газу.
Найбільша пропускна здатність, м3/год - 5,0
Максимальний тиск газу на вході, МПа (кгс/см2) - 2,5 (25)
Максимальний робочий тиск газу, Мпа (кгс/см2) - 0,3 (3)
Умовний прохід резино-тканинного рукава в мм - 9
Маса, не більше, кг - 0,5
Конструкція підвищеної надійності!
Повернення за рекламаціями – менше 0,1 відсотка.
Безпечні!
Корпус і штуцер виготовлені з латуні.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 0.5 кг |
| Производитель | Донмет |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальное давление на входе | 2.5 МПа |
| Максимальное рабочее давление | 0.3 МПа |
| Тип присоединения | Резьбовое |
| Пропускная способность | 5 куб. м/час |
| Рабочая среда | Газ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 130 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 85 мм |
- Цена: 820 ₴

