Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мийка високого тиску Tekhmann PWA-160/2500 IM – це потужний інструмент для ефективного очищення різних поверхонь від бруду, пилу, грязі та інших забруднень за допомогою струменя води під високим тиском. Завдяки потужності 2500 Вт і максимальному тиску води 160 бар, ця мийка забезпечує ефективне видалення забруднень навіть з найважкодоступніших поверхонь. Регульований робочий тиск дозволяє налаштувати інтенсивність очищення відповідно до потреб.
Компактний дизайн і зручна ручка забезпечують комфортне використання та перенос. Ця мийка високого тиску ідеально підходить для використання в домашніх, комерційних та промислових умовах для різноманітних завдань з прибирання.
Особливості
- Максимальна потужність двигуна 2,5 кВт
- Система повної зупинки
- Самоскидний термозахист
- Асинхронний двигун
- Швидкозмінні насадки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Страна производитель | Китай |
| Классификация | Бытовой |
| Материал корпуса насоса | Пластик |
| Максимальное давление | 160 бар |
| Потребляемая мощность | 2500 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Материал поршней насоса | Латунь |
| Система охлаждения двигателя | Водяная |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Назначение | Многофункциональный |
| Питание | Сеть 220В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 24.3 кг |
- Цена: 13 500 ₴
