
Електричний перфоратор Grand ПЕ-1300 (прямий) Сітковий інструмент 1300 Вт Ударний механізм Україна
- В наявності
2 580 ₴
- +380 (50) 763-77-73
Опис Перфоратор електричний Grand ПЕ-1300 (прямий)
Перфоратор Grand ПЕ-1300 з прямим розташуванням двигуна є потужним та надійним інструментом для ремонту та будівництва. Цей електричний перфоратор має максимальну потужність 1300 Вт і швидкість обертання 0-1300 об/хв, кількість ударів за хвилину - 5500уд/хв, що дозволяє виконувати завдання зі свердління та довбання з максимальною ефективністю. Обладнаний 4 режимами роботи.
Перфоратор Grand ПЕ-1300 має максимальний діаметр свердління 26мм і комплектується піком, зубилом та трьома свердлами 8/9/10мм. Всі інструменти зберігаються у пластиковому кейсі, що забезпечує легкий транспорт та зберігання інструменту.
Перфоратор Grand ПЕ-1300 забезпечує точність та контроль над роботою завдяки своїй конструкції з прямим розташуванням двигуна. Інструмент має надійну конструкцію, що забезпечує тривалий термін експлуатації.
Якщо вам потрібен потужний та функціональний перфоратор, то Grand ПЕ-1300 є ідеальним вибором для будь-якої складності. Завдяки високій продуктивності та точності цей інструмент забезпечує ефективне та легке виконання різноманітних завдань.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління з ударом |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4800 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 5 Дж. |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 580 ₴