
Електричний перфоратор Grand ПЕ-1500 (прямий) Мережевий інструмент 1500 Вт 3 режими (свердління/удар/долб
- В наявності
2 650 ₴
- +380 (50) 763-77-73
Опис Перфоратор електричний Grand ПЕ-1500 (прямий)
Перфоратор Grand ПЕ-1500 з прямим розташуванням двигуна - це потужний та надійний електроінструмент для будівництва та ремонту. З максимальною потужністю в 1500 Вт і швидкістю обертання в 0-1150 об/хв, кількість ударів за хвилину - 5500уд/хв, цей перфоратор здатний виконувати завдання по свердлінню та довбанню з високою ефективністю. Інструмент має 4 режими роботи, що дозволяє використовувати його для різних типів робіт.
Перфоратор Grand ПЕ-1500 оснащений максимальним діаметром свердління 28мм і комплектується піком, зубилом та трьома свердлами 8/9/10мм. Всі інструменти зберігаються у пластиковому кейсі, що забезпечує легке транспортування та зберігання інструменту.
Перфоратор Grand ПЕ-1500 забезпечує точність та контроль над роботою завдяки своїй конструкції з прямим розташуванням двигуна. Інструмент має надійну конструкцію, що забезпечує тривалий термін експлуатації.
Якщо вам потрібен потужний та функціональний перфоратор із прямим розташуванням двигуна, то Grand ПЕ-1500 є ідеальним вибором для будівництва та ремонту. Інструмент має високу продуктивність та точність, що забезпечує легке виконання різноманітних завдань.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Вага | 7.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 650 ₴