Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Апарат інверторний зварювальний напівавтомат МIG/MMA-160А електрод 4мм дріт 0.8-1мм LED SIGMA Апарат зварювальний інверторний напівавтоматичний однофазного типу з вбудованим механізмом подачі дроту. Вирізняється широкою функціональністю. Призначений для зварювання електродним дротом у середовищі захисних газів (MIG/MAG) і ручного електродугового зварювання із застосуванням електродів, що плавляться (ММА). Виготовлений за IGBT-технологією, яка забезпечує стабільну роботу незалежно від стрибків вхідної напруги, мінімальне розбризкування металу при зварюванні та порівняно низьке споживання енергії. Переваги: Зварювальний інвертор на IGBT-транзисторах: плавне регулювання зварювального струму в широкому діапазоні, мале споживання електроенергії, високий ККД, простота роботи і висока якість зварного шва Функція «Гарячий старт» полегшує підпалювання дуги короткий проміжок часу, знижуючи ймовірність залипання електрода Функція «Антиприлипання» автоматично знижує зварювальний струм під час залипання електрода Функція зниження напруги холостого ходу («VRD») Режим дво- і чотиритактного керування зварювальним струмом (2T/4T) Регулювання зварювального струму глибини провару та форми валика Стійка робота при коливаннях мережної напруги Система захисту від перевантаження та перегріву Захист від пилу (покриття плати спеціальним високотемпературним лаком) Цифровий LED дисплей з цифровим дисплеєм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Sigma |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 160 А |
| Максимальний зварювальний струм | 160 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальне відхилення напруги | 10 % |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 9.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: 10 270 ₴









