Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ппарат зварювальний інверторний ММА-140А електрод 4мм GRAD призначений для зварювальних робіт методом ручного електродугового зварювання із застосуванням електродів, що плавляться (ММА). Може застосовуватись для зварювання різних видів сталі. Переваги: Зварювальний інвертор на IGBT-транзисторах: плавне регулювання зварювального струму в широкому діапазоні, мале споживання електроенергії, високий ККД, простота роботи і висока якість зварного шва Функція «Гарячий старт» полегшує підпалювання дуги короткий проміжок часу, знижуючи ймовірність залипання електрода Функція «Антиприлипання» автоматично знижує зварювальний струм під час залипання електрода Стійка робота при коливаннях мережної напруги
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 140 А |
| Максимальний зварювальний струм | 140 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: 3 401 ₴









