Акумуляторна болгарка Flink МШУ36В характеризується чудовими характеристиками та має високу витривалість. У ній передбачений витривалий і потужний двигун із захистом від пилу. Призначена болгарка для зачищення, шліфування та різання різних матеріалів.
Цей інструмент працює від акумулятора збільшеної ємності 6 А/год із робочою напругою 36 В, що забезпечує мобільність і автономність. Двигун може розвивати оберти до 8000 за хвилину. Ця модель сумісна з різальними зачищувальними та КЛТ кругами діаметром 125 мм.
Болгарка зібрана з високоякісних комплектуючих, завдяки чому готова служити вам досить тривалий час. Передбачений міцний корпус із прогумованою ручкою. Якір і статор мають подвійну ізоляцію. Завдяки ергономічній формі корпусу та наявності додаткової ручки, цю болгарку дуже зручно утримувати в руках і виконувати необхідні завдання. Інструмент постачається у кейсі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flinke |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 4 650 ₴




