Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний фрезер Grand МФ-2200 вражає своєю продуктивністю та надійністю. Його лита основа з алюмінію, покрита пластиком, забезпечує легке ковзання та стійкість. Крім того, ви зможете самостійно налаштувати параметри роботи, встановивши потрібну швидкість обертання та глибину фрезерування.
Фрезер оснащений шпинделем з фіксацією, що спрощує зміну оснащення. В комплекті ви знайдете все необхідне для роботи, включаючи паралельний бічний упір, затискні втулки під цанги 8-12 мм, ключ, набір з 12 фрез та інструкцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна глибина фрезерування | 60 мм |
| Максимальна кількість обертів | 26000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Електричний |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
- Ціна: 2 916 ₴


