Дриль ударна Grand ДЕ-1500 - це модель, яка здатна свердлити різні матеріали від дерева до бетону. Застосування інноваційних технологій та використання якісних матеріалів у виробництві забезпечить довгий термін служби та високу ефективність при виконанні різноманітних завдань по дому.
Потужний двигун потужністю 1500 Вт забезпечує високу продуктивність, розвиваючи швидкість 2800 обертів за хвилину. Регулювання швидкості здійснюється за допомогою зручного регулятора. Дриль Гранд оснащений функцією реверсу, а його редуктор знаходиться у міцному металевому корпусі, що надійно захищає його від механічних пошкоджень. Додаткова гумова рукоятка забезпечить майстру впевненість та кращий контроль над приладом. Крім того, розробники передбачили обмежувач глибини свердління.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний діаметр патрона | 16 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2700 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 16 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
- Ціна: 1 769 ₴
