Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний дриль шуруповерт DWT ABSP-12 NQ-2 BMC - надійний інструмент для виконання різноманітних завдань у побуті та на професійних об'єктах. Завдяки компактному дизайну, легкій вазі (лише 1.06 кг) та передовим функціям цей інструмент забезпечує комфортну та ефективну роботу навіть у важкодоступних місцях.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальний крутний момент | 35 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
- Ціна: 3 500 ₴









