Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна ланцюгова пилка Grand АПЦ-20/6"-1 BL
Пила Grand АПЦ-20/6"-1 BL з потужним безщітковим двигуном - це ідеальний інструмент для тих, хто цінує ефективність і тривалу роботу. Вона оснащена акумулятором на 20 вольт і ємністю 2 ампер-години, що дозволяє працювати без перерв до 40 хвилин. Повний цикл зарядки відновлення енергії та мінімальні простої.
З ланцюгом з кроком 1/4" і високою швидкістю обертання до 390 м/хв, ця пила гарантує відмінну продуктивність і точність різу. У комплект входять два ланцюги, що додає зручності при інтенсивному використанні.
Пила поставляється в надійній картонній упаковці, що полегшує її транспортування та зберігання, зберігаючи інструмент у безпеці та готовності до роботи в будь-яких умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 152 мм |
| Довжина пропилу, (мм) | 150 |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 6.5 м/сек |
| Кількість обертів | 390 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 1.5 хв |
- Ціна: 1 290 ₴
