
Перфоратори GRAND ПЕ-1300 DFR Сітковий інструмент 1300 Вт 3 режими (свердління/удар/довбання) Україна
- Немає в наявності
2 580 ₴
- +380 (50) 763-77-73
Перфоратор GRAND ПЕ-1300 DFR це універсальний інструмент, який розрахований на роботи в побутовій сфері. Такий використовується для монтажних та демонтажних робіт, він ергономічний та зручний, до того ж на перфоратор Grand ціна низька, що, безперечно, плюс для такого інструменту.
Три робочі режими
У процесі роботи з перфоратором Ви в будь-який момент можете переключитися між трьома режимами - свердління, буріння та довбання. така гнучкість дозволить вирішувати широкий спектр завдань у будівництві та монтажі.
Електропневматичний ударний механізм
Невисокий показник сили удару з лишком компенсований частотою ударів. Сам електромеханічний ударний механізм надійний і довговічний, до того ж її не потребує обслуговування з боку користувача.
Електронне регулювання частоти обертання
Швидкість обертання патрона, а також частота та сила удару контролюється спеціальною електронікою в кнопці пуску, сильне натискання збільшить швидкість обертання, слабке зменшить. Це дає повний контроль над робочим процесом і дозволить регулювати навантаження на двигун, сприяючи нормальній роботі з інструментом.
Режим налаштування долота
Є додатковий режим мультифіксації, що дозволяє контролювати положення долота для зручного виконання демонтажних робіт.
Поворотний щітковий механізм
Поворотний щітковий механізм дозволить Вам перемикати напрямок обертання патрона, що збільшить гнучкість у роботі з перфоратором.
Якір покритий захисним шаром лаку
Ми рекомендуємо купити перфоратор для дому GRAND ПЕ-1300 DFR, він оснащений потужним двигуном з надійним виконанням якоря, обмотка якого просочена лаком. Він покращує відведення тепла, захищає мотор від пилу та сміття, запобігає міжвитковому замиканню.
Пилозахисний патрон
Патрон SDS plus має високу абразивну стійкість до зношування, його внутрішня контракція надійно захищена від пилу. Для продовження терміну служби патрона рекомендуємо використовувати олію для бурів.
Знімний патрон під свердла
Система швидкої заміни патрона дозволить Вам встановити свердлильний кулачковий патрон. Пластиковий патрон вже йде в комплекті із перфоратором.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4800 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 5 Дж. |
| Вага | 6.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 580 ₴