
Акумуляторна шабельна пилка Grand ПС-12 Li/PRO 18V Професійний інструмент Україна
- Немає в наявності
1 290 ₴
+380 (96) 763-77-75
- +380 (50) 763-77-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
міцний корпус - складання інструменту відрізняється якістю;
потужний акумулятор – продуктивність на висоті;
електронне регулювання ходу пилки – налаштовувати виріб нескладно;
модель дуже легка – працювати з таким обладнанням зручно;
стандартна комплектація – разом із шабельною пилкою Ви отримуєте інструкцію з експлуатації, кейс, 2 акумулятори, зарядний пристрій.
потужний акумулятор – продуктивність на висоті;
електронне регулювання ходу пилки – налаштовувати виріб нескладно;
модель дуже легка – працювати з таким обладнанням зручно;
стандартна комплектація – разом із шабельною пилкою Ви отримуєте інструкцію з експлуатації, кейс, 2 акумулятори, зарядний пристрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Розмір ходу полотна | 28 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 290 ₴