
Рубанок електричний Grand РЕ-1700 Мережевий інструмент 1700 Вт Глибина стругання 4 мм Україна
- Немає в наявності
3 096 ₴
- +380 (50) 763-77-73
Рубанок електричний Grand РЕ-1700
Рубанок Grand РЕ-1700 – це потужний та надійний інструмент для обробки дерева. Машина оснащена потужним двигуном на 1700 Вт, що дозволяє здійснювати якісну та швидку обробку поверхонь.
Частота обертання барабана становить 16000 об/хв, що забезпечує високу продуктивність та точність обробки. Ширина леза ножа становить 110 мм, що дозволяє рубанку ефективно працювати з поверхнями різної ширини.
Рубанок має максимальну глибину вибірки 0-3,5 мм, що робить його ідеальним інструментом для видалення дефектів та нерівностей із поверхні. Крім того, рубанок має можливість стаціонарної установки на верстат, що забезпечує зручну та стабільну роботу з матеріалами.
Максимальна глибина вибірки чверті становить 14 мм, у комплекті з рубанком йде напрямна.
Рубанок Grand РЕ-1700 - ідеальний вибір для професіоналів та початківців, які шукають потужний та надійний інструмент для обробки дерева. Висока якість матеріалів та конструкції забезпечує високу продуктивність та якість обробки поверхонь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Максимальна глибина стругання | 4 мм |
| Максимальна ширина стругання | 110 мм |
| Вага | 4.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 096 ₴