Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MAGNITEK PTIG-315GD AC/DC iSimple, 380V призначений для аргонового TIG-AC/DC зварювання деталей з алюмінію, низьковуглецевих і низьколегованих сталей в середовищі захисних газів, присадочними прутками, а також ручного дугового зварювання MMA-DC.
В цілому апарат аргонодугового зварюванняMAGNITEK PTIG-315GD AC/DC iSimple, 380V заслуговує на увагу як недорогий професійний зварювальний інвертор з сенсорним керуванням і мнемонічною панеллю для зварювання алюмінію та інших металів і сплавів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAGNITEK |
| Країна виробник | Чехія |
| Напруга живлення | 380 В |
| Споживана потужність (W) | 9 кВА |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 280 А |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 8 мм |
| Коефіцієнт корисної дії | 60 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 63 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Висота | 595 мм |
- Ціна: 40 348 ₴




