Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MAGNITEK PTIG-200 AC/DC iSimple, 220V призначений для аргонового TIG-AC/DC зварювання деталей з алюмінію, низьковуглецевих і низьколегованих сталей в середовищі захисних газів, присадочними прутками, а також ручного дугового зварювання MMA-DC.
В цілому апарат аргонодугового зварювання MAGNITEK PTIG-200 AC/DC iSimple, 220V заслуговує на увагу як недорогий професійний зварювальний інвертор з сенсорним керуванням і мнемонічною панеллю для зварювання алюмінію та інших металів і сплавів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAGNITEK |
| Країна виробник | Чехія |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність (W) | 7.2 кВА |
| Напруга холостого ходу | 63 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 3.2 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Коефіцієнт корисної дії | 60 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 290 мм |
- Ціна: 19 970 ₴


