Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAGNITEK |
| Країна виробник | Чехія |
| Напруга живлення | 380 В |
| Споживана потужність (W) | 9.5 кВА |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 320 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 12 мм |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 32 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 255 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Висота | 545 мм |
- Ціна: 66 500 ₴



