Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Апарат зварювальний інверторний ММА-140А електрод 4мм дисплей SIGMA призначений для зварювальних робіт методом ручного електродугового зварювання із застосуванням електродів, що плавляться (ММА). Може застосовуватись для зварювання різних видів сталі. Переваги: Зварювальний інвертор на IGBT-транзисторах: плавне регулювання зварювального струму в широкому діапазоні, мале споживання електроенергії, високий ККД, простота роботи і висока якість зварного шва Функція «Гарячий старт» полегшує підпалювання дуги короткий проміжок часу, знижуючи ймовірність залипання електрода Функція «Антиприлипання» автоматично знижує зварювальний струм під час залипання електрода Стійка робота при коливаннях мережної напруги
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга живлення | 220 В |
| Максимальний зварювальний струм | 140 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 31 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Висота | 23 мм |
- Ціна: 4 022 ₴








